Máte vybranou domovní čističku odpadních vod a zajímavá vás, kolik vás bude stát její projekt? Nedivíme se. Informací na internetu moc není, většina projektantů nemá své internetové stránky a obvolávat je se nikomu moc nechce. Řekli jsme si: “ZAKRA”, to musíme napravit, a proto jsou naše ceny známé dopředu. Jaká je tedy cena projektu domovní ČOV, který od nás získáte?

Tip.: Přečtěte si jak vybrat domovní ČOV

Cena projektu domovní čistírny odpadních vod (ČOV)

Ceny nastavujeme podle dvou faktorů, jednak chceme vždy odvést co nejlepší práci a mít na ni dostatek času a druhak musíme brát v potaz i naši konkurenci. Náš ceník rozlišuje varianty projektů tak, aby každý hned věděl, kolik ho bude stát námi vypracovaný projekt domácí čističky odpadních vod ČOV.


Potřebuji projekt ČOV

Pokud chcete vyčištěnou vodu dále využívat nebo odpad řešit vsakováním do podzemních vod, neobejdete se bez hydrogeologického posudku. Hydrogeolog má za úkol zjistit, zda vsakováním nedojde k ohrožení kvality podzemních vod. V tomto případě nelze stanovit pevnou částku, protože bude hodně záležet na lokalitě umístění domovní čistírna odpadních vod – ČOV. Hydrogeologů je podobně jako šafránu a často musí jet za klientem daleko.

Projekt domovní čistírny odpadních vod - ČOV

Rádi vám hydrogeologa zajistíme a cenu jeho služeb zjistíme dopředu, abychom se drželi maximální transparentnosti.

Cena vyřízení povolení k domácí čističky odpadních vod –  ČOV

Cena projektu domovní čistírny odpadních vod – ČOV tvoří pouze zlomek nákladů spojených s pořízením a realizací čističky. K jejímu vybudování budete potřebovat povolení správního úřadu. Rádi za vás oběháme úřady, protože nejde o něco, co by trvalo týden či bylo úplně snadné. Dokážeme si poradit jak s ohlášením, tak s řízením před správním orgánem. Pokud se tedy nechystáte příští týdny trávit na úřadech, obraťte se na nás.

U projektů domácích čističek odpadních vod (ČOV) platí, stejně jako ve všech oborech, že cena by neměla být vždy rozhodující. Předpokládáme, že projekt i inženýring se dá sehnat levněji, ale často úkor kvality. Pokud chcete projekt, u kterého se nemusíte bát, že vám ho úřady zatrhnou nebo vám budou dělat problémy, ozvěte se nám.

My chceme soutěžit v kvalitě, rychlosti dodávky a vaší spokojenosti. Těšíme se na spolupráci


Potřebuji projekt ČOV


Komentáře

Zanechte nám tu komentář nebo dotaz. Váš email nebude veřejný.