O nás

Jsme společnost ZAKRA


ZAKRA je vodohospodářská projekční kancelář specializující se na projekty pro koncové uživatele. ZAKRA vznikla jako sesterská společnost společnosti Vodoplan s.r.o. ( tato se soustředí na velké projekty pro obce a města).

V naší práci se snažíme pomáhat lidem, kteří se stěhují do nového nebo rekonstruují a potřebují vyřešit problém s odpadními vodami nebo si postavit studnu. 

V týmu máme seniorní projektanty vodohospodářských staveb, kteří jsou schopni poradit a zkonzultovat situaci. Jsme tak s klienty na projektu od začátku.

Naše firma v číslech


Co říkají naši zákazníci a jaké máme reference?

500+

úspěšných projektů

Realizovali jsme již pět stovek projektů - od čističek odpadních vod, retenčních nádrží až po domácí studny a přípojky.

99 %

spokojených zákazníků

Každý klient je individuální, stejně jako naše řešení. Vždy hledáme to nejlepší řešení pro vás.  

6

let zkušeností

Projekty pro naše klienty připravujeme už více než 6 let. Rádi vám poradíme s jakýmkoliv dotazem, jen tak něco nás nepřekvapí.

"S manželem jsme řešili odtok odpadu z nového rodinného domku v Červeném Hrádku. S panem Žákem jsme konzultovali varianty, nakonec vyhrála čovka, projekt na jedničku, dokázal nám pomoci i s výběrem."

Petra Němcová

"Bral jsem si pouze projekt na ČOV, dělám na stavebním úřadě. Dokumentace splnila očekávání. Ani to nemusel kolega připomínkovat. :-)"

Roman Křepel

Naše mise a vize


Naším posláním jsou bezchybné projekty, které jsou funkční a zároveň splňují veškeré legální požadavky. Děláme vše pro to, aby naši klienti na základě naší dokumentace mohli realizovat své bydlení bez stresu.

Chceme být jednak skvělí projektanti, ale také společnost s perfektním servisem. Do obou oborů investujeme a chceme být stále lepší.

Smyslem ZAKRA je nabídnout klientům pomoc se zorientovat v problematice a udělat projekt, který pomůže a nezruinuje. 

Historie společnosti


Na podzim roku 2018 jsme se rozhodli posunout projektování a veškeré služby s tím spojené blíže ke klientům. 

V květnu 2019 jsme založili společnost Zakra, která se od té doby specializuje na menší vodohospodářské projekty (domovní čistírny odpadních vod, přípojky a studny). 

V září 2020 jsme otevřeli nové kanceláře v Sokolovské ul. v Plzni. Už za rok se však Zakra z kapacitních důvodů stěhuje do Purkyňovy ulice, kde nás od té doby naleznete natrvalo.  

Náš tým


Ing. Ondřej Žák

Absolvent Západočeské univerzity. Vodohospodářským stavbám se věnuje přes 5 let. Zcela určitě bude pod vaším projektem podepsaný. Jeho nadšení nezná hranice a třeba se spolu uslyšíte či uvidíte při konzultaci.  Mgr. Michal Kraus

Absolvent právnické fakulty. Hlavní markeťák a obchoďák v týmu. Do projekční činnosti určitě nezasáhne, nebojte, ale třeba vám napíše email a zeptá se, jak jste byli spokojeni.  Ing. Adam Klik

Adam je náš největší odborník na provoz domovních čistíren odpadních vod. Rád vám poradí, když ČOV nefunguje tak, jak má. Dokáže také přijet a zprovoznit ji, kromě toho rád obíhá úřady a vyřizuje povolení pro všechny naše projekty.Příjemně nízké ceny

Ceny našich projektů začínají již na 7 000 Kč. Při rozsahu a kvalitě našich služeb prakticky nesrovnatelné s konkurencí.

Reálné termíny dodání

U nás vždy víte, kdy se vám projekt dostane do rukou. Jednáme transparentně od začátku až do konce.

Celá Česká republika

Nejsme omezeni jedinou lokalitou. Projekty provádíme od Karviné po Aš. Rádi vám pomůžeme, ať už sídlíte kdekoli.

Nezávazně nás kontaktujte


Máte zájem o projekt, nebo se jen chcete na něco zeptat?


Rychlý kontakt


Telefonní číslo
+420 725 884 133
v pracovní době 8:00-16:00

E-mail
[email protected]

Jsme také na Facebooku.

Kde nás najdete


Navštívit můžete naši pobočku v Plzni nebo v Ostravě.

Pobočka v Plzni: Purkyňova 1017/22, 301 00
Podívejte se na mapě

Pobočka v Ostravě: Obchodní 473/1, 720 00
Podívejte se na mapě

Book Your Free Session Now

Enter your email below and we'll contact you to arrange your free session

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close