O nás

Jsme společnost ZAKRA


ZAKRA je vodohospodářská projekční kancelář specializující se na projekty pro koncové uživatele. ZAKRA vznikla jako sesterská společnost společnosti Vodoplan s.r.o. ( tato se soustředí na velké projekty pro obce a města).

V naší práci se snažíme pomáhat lidem, kteří se stěhují do nového nebo rekonstruují a potřebují vyřešit problém s odpadními vodami nebo si postavit studnu. 

V týmu máme seniorní projektanty vodohospodářských staveb, kteří jsou schopni poradit a zkonzultovat situaci. Jsme tak s klienty na projektu od začátku.

Naše firma v číslech


Co říkají naši zákazníci a jaké máme reference?

500+

úspěšných projektů

Realizovali jsme již pět stovek projektů - od čističek odpadních vod, retenčních nádrží až po domácí studny a přípojky.

99 %

spokojených zákazníků

Každý klient je individuální, stejně jako naše řešení. Vždy hledáme to nejlepší řešení pro vás.  

6

let zkušeností

Projekty pro klienty zpracováváme již šestým rokem, avšak historie firmy sahá až do roku 1990 s panem Ing. Faiferlíkem.

"S manželem jsme řešili odtok odpadu z nového rodinného domku v Červeném Hrádku. S panem Žákem jsme konzultovali varianty, nakonec vyhrála čovka, projekt na jedničku, dokázal nám pomoci i s výběrem."

Petra Němcová

"Bral jsem si pouze projekt na ČOV, dělám na stavebním úřadě. Dokumentace splnila očekávání. Ani to nemusel kolega připomínkovat. :-)"

Roman Křepel

Naše mise a vize


Naším posláním jsou bezchybné projekty, které jsou funkční a zároveň splňují veškeré legální požadavky. Děláme vše pro to, aby naši klienti na základě naší dokumentace mohli realizovat své bydlení bez stresu.

Chceme být jednak skvělí projektanti, ale také společnost s perfektním servisem. Do obou oborů investujeme a chceme být stále lepší.

Smyslem ZAKRA je nabídnout klientům pomoc se zorientovat v problematice a udělat projekt, který pomůže a nezruinuje. 

Historie společnosti


Naše počátky datujeme do roku 1990, kdy Ing. Jaroslav Faiferlík začal pracovat jako projektant vodohospodářských staveb. Ve stejný rok se narodili i další 2 členové našeho týmu. Roku 2013 vše dospělo k založení sesterské společnosti Vodoplan s.r.o., která je jednou z největších kanceláří v Čechách.

Na podzim roku 2018 jsme se rozhodli posunout podnikání blíže ke klientům a na projekty pro občany, tedy např. projekty domovních čistíren, připojení na obecní kanalizace či vybudování studny. Vytváříme společnost ZAKRA, která se bude specializovat právě na tyto projekty a nabídne servis, který uspokojí všechny klienty.

Náš tým


Ing. Jaroslav Faiferlík

Absolvent ČVUT a autorizovaný inženýr. Vodohospodářským stavbám se věnuje 30 let. Pro naše klienty je garantem kvality. Podílí se na nejsložitějších projektech a zajišťuje zakázky pro města, obce a velké partnery pod mateřskou společností Vodoplan s.r.o.  Ing. Ondřej Žák

Absolvent Západočeské univerzity. Vodohospodářským stavbám se věnuje přes 5 let. Zcela určitě bude pod vaším projektem podepsaný. Jeho nadšení nezná hranice a třeba se spolu uslyšíte či uvidíte při konzultaci.  Mgr. Michal Kraus

Absolvent právnické fakulty. Hlavní markeťák a obchoďák v týmu. Do projekční činnosti určitě nezasáhne, nebojte, ale třeba vám napíše email a zeptá se, jak jste byli spokojeni.  Příjemně nízké ceny

Ceny našich projektů začínají již na 7 000 Kč. Při rozsahu a kvalitě našich služeb prakticky nesrovnatelné s konkurencí.

Rychlost dodání

V oboru je běžné čekat na zakázku i půl roku. To však neplatí u nás. Máme dostatek lidí a do práce se pouštíme rychle.

Celá Česká republika

Nejsme omezeni jedinou lokalitou. Projekty provádíme od Karviné po Aš. Rádi vám pomůžeme, ať už sídlíte kdekoli.

Nezávazně nás kontaktujte


Máte zájem o projekt, nebo se jen chcete na něco zeptat?


  Rychlý kontakt


  Zakra s.r.o.
  Sokolovská 784/41 Plzeň
  IČ: 08064458
  Plátce DPH

  Telefonní číslo
  +420 725 884 133
  v pracovní době 8:00-16:00

  E-mail
  kraus@zakra.cz
  klik@zakra.cz

  Firma je zapsána u Krajského soudu v Plzni
  pod spisovou značkou C 37708.

  Kde nás najdete


  Book Your Free Session Now

  Enter your email below and we'll contact you to arrange your free session

  We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

  Close