Tříkomorový septik

Tříkomorový septik s biofiltrem nebo pískovým filtrem


Potřebujete vyřešit odpadní vody na chatě či chalupě, kam se nehodí domovní čistička odpadních vod? Pak je pro Vás ideálním řešením tříkomorový septik s biofiltrem nebo pískovým filtrem. Ten si totiž hravě poradí s nepravidelným provozem na rozdíl od domácí ČOV.

Vzhledem k tomu, že takový tříkomorový septik je stejně jako ČOV považován za vodní dílo, nabízíme Vám v Zakře pomoc. Pomůžeme Vám vybrat správný tříkomorový septik, zajistíme Vám hydrogeologický posudek a přípravíme Vám projekt k tříkomorovému septiku. Hoďte starosti s žumpou (bezodtokou jímkou) za hlavu a začněte využívat odpadní vody efektivně.

Jak děláme projekty pro tříkomorový septik


Projekt tříkomorového septiku u nás vyřídíte rychle, levně a prakticky celý online z pohodlí Vašeho domova. Máme zkušenosti s analýzou Vaší situace, navržením ideálního a hospodárého řešení. Projekt tříkomorového septiku Vám navíc připravíme do 3 týdnů od získání všech podkladů.

Tříkomorový septik podobně jako domovní čistírna odpadních vod podléhá schválení vodoprávním úřadem. Rádi Vám k němu zajistíme i veškerá povolení a oběhám úřady za Vás. 

1

Úvodní konzultace

Každé bydlení je specifické, proto než se rozhodnete pro finální řešení, nabízíme konzultaci s profesionálem.

2

Získání podkladů

Nejprve zjistíme specifika situace, např. jaké sítě vedou přes váš pozemek, podmínky pro vypouštění odpadních vod v dané lokalitě nebo zda nejde o chráněnou krajinnou oblast.

3

Práce na projektu

Naši projektanti se vrhnou do práce a v co nejkratší době pro vás vytvoří projekt tříkomorového septiku, který vyřeší vaši situaci.  

4

Předání a péče

Umíme za vás oběhnout úřady a získat všechna potřebná stanoviska a povolení ke stavbě.

Příjemně nízké ceny

Ceny našich projektů začínají již na 9 000 Kč. Při rozsahu a kvalitě našich služeb prakticky nesrovnatelné s konkurencí.

Reálné termíny dodání

U nás vždy víte, kdy se vám projekt dostane do rukou. Jednáme transparentně od začátku až do konce.

Celá Česká republika

Nejsme omezeni jedinou lokalitou. Projekty provádíme od Karviné po Aš. Rádi vám pomůžeme, ať už sídlíte kdekoli.

Cena za projekt tříkomorového septiku


Jsme transparentní, cenu znáte dopředu a nic vás tak v průběhu nezaskočí.

V případě projektu tříkomorového septiku je naše cena  11 990,- Kč (s DPH). Za tuto cenu se vám do rukou dostane kompletní projektová dokumentace, včetně případných změn, která je připravena pro jednání s úřady.

Ukázka projektu pro tříkomorový septik


Potřebujete poradit?


Nejste si jistí nebo máte dotaz? Volejte, pište nebo si přečtěte náš blog. Pravidelně na něj přidáváme nové články, které vám pomohou udělat si představu o tom, jak v konkrétní situaci postupovat. 

Blog


Poradíme vám, jak vybrat domovní ČOV nebo jaká je nejlepší domovní čistička odpadních vod pro čtyřčlennou rodinu. Jestliže o pořízení domovní čističky skutečně uvažujete, mohlo by vás zajímat, jak získat povolení domovní ČOV, jak vypadá projektová dokumentace a kolik vás domovní čistírna bude stát.

Naše firma v číslech


Co říkají naši zákazníci a jaké máme reference?

500+

úspěšných projektů

Realizovali jsme již pět stovek projektů - od čističek odpadních vod, retenčních nádrží až po domácí studny a přípojky.

99 %

spokojených zákazníků

Každý klient je individuální, stejně jako naše řešení. Vždy hledáme to nejlepší řešení pro vás.  

6

let zkušeností

Projekty pro naše klienty připravujeme už více než 6 let. Rádi vám poradíme s jakýmkoliv dotazem, jen tak něco nás nepřekvapí.

"S manželem jsme řešili odtok odpadu z nového rodinného domku v Červeném Hrádku. S panem Žákem jsme konzultovali varianty, nakonec vyhrála čovka, projekt na jedničku, dokázal nám pomoci i s výběrem."

Petra Němcová

"Bral jsem si pouze projekt na ČOV, dělám na stavebním úřadě. Dokumentace splnila očekávání. Ani to nemusel kolega připomínkovat. :-)"

Roman Křepel

Nezávazně nás kontaktujte


Máte zájem o projekt nebo se jen chcete na něco zeptat?


Rychlý kontakt


Telefonní číslo
+420 725 884 133
v pracovní době 8:00-16:00

E-mail
[email protected]

Jsme také na Facebooku.

Kde nás najdete


Navštívit můžete naši pobočku v Plzni nebo v Ostravě.

Pobočka v Plzni: Purkyňova 1017/22, 301 00
Podívejte se na mapě

Pobočka v Ostravě: Obchodní 473/1, 720 00
Podívejte se na mapě

Book Your Free Session Now

Enter your email below and we'll contact you to arrange your free session

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close